Üye Ol  |  Şifre Hatırlat

 

  Domain Market - Genel Bilgiler
 
  Türkçeisimtescil.com 'dan tescil ettiğiniz alan (domain) adlarını isterseniz Domain Market hizmetimiz ile satışa çıkartabilirsiniz. Satışa çıkarttığınız alan adınız Türkçeisimtescil.com Domain Market sayfalarında yayınlanacak ve diğer üyeler alan adınızı satın almak için size fiyat teklifi gönderebilecektir.


Alan adınızı satışa çıkartmak için Müşteri Panelinize giriş yaparak ilgili domain'in yanındaki "Satışa Çıkar" linkine basınız. Karşınıza gelecek formda açılış fiyatını, domain kategorisini ve domain hakkında kısa bilgi alanlarını doldurup, domain satış durumunu "Satılık" konumuna getirmeniz ve "Güncelle" tuşuna basmanız yeterlidir.


Alan adınız satışa çıkış tarihinden itibaren 1 ay süreyle Domain Market sayfalarında yayınlanacaktır. Bu süre içinde size gelen fiyat tekliflerini değerlendirebilir, uygun gördüğünüz teklifi kabul ederek satışı gerçekleştirebilirsiniz. Teklifini kabul ettiğiniz üye ile site içi mesajlaşma sistemini kullanarak haberleşebilir, kabul ettiğiniz ödeme türlerini (Havale / PTT / Elden vs.) iletebilirsiniz. Ödemenizi alıcıdan aldıktan sonra ilgili alan adının Satış Güncelleme sayfasında alan adınızı devredeceğiniz üyeyi listeden seçmeniz ve "Domain'i Devret" tuşuna basmanız yeterli olacaktır.


Domain Market aracılığıyla satış yapmanın hizmet bedeli 15 TL'dir. Hizmet bedelini Domain Devret sayfasından ödeyerek alan adınızın alıcıya devredilmesini sağlayabilirsiniz.


ÖNEMLİ NOT: Domain Market sisteminde alan adı satış bedelinin alıcıdan satıcıya aktarılması aşamasında Türkçeisimtescil.com herhangi bir sorumluluk üstlenmez. Alan adını satan üye, ödemeyi eksiksiz olarak aldıktan sonra Türkçeisimtescil.com'a 15 TL hizmet bedelini ödeyerek Domain Adını satın alan üyeye devredebilir. Domain Market hizmetimizden yararlanan üyelerimiz bu şartları kabul etmiş sayılır.

Ana Sayfa

Müşteri Paneli
Domain Market

Üyelerimiz tarafından satışa sunulan tüm domainlerKredi Kartı

Kredi Kartı
Havale/EFT

Havale EFT
PTT Posta Çeki

Posta Çeki
Kredili Hesap

Kredili Hesap

Türkçe İsim Tescil QNB Finansbank Sanal POS Kullanmaktadır 256 bit SSL - Güvenli Alışveriş


Copyright © 2007-2020 | Türkçe İsim Tescil | www.turkceisimtescil.com


Web Sitesi Hazırlama

Hazır Web Sitesi

Hazır Eticaret Sitesi

Kurumsal Web Tasarım
Alan Adı Tescili

Alan Adı Transferi

Domain Market

Türkçe Alan Adı Nedir?

IDN Çevirici
Ödemeler

Kredili Hesap

Ödeme Bildirim Formu

Bilgi Sayfaları

Hakkımızda

İletişim Bilgileri

Sıkça Sorulan Sorular

Hizmet Şartları
İletişim Bilgileri

Tel:(0216) 456 7422
Email:destek@turkceisimtescil.com
Adres:Ataşehir Bulvarı 36.Ada
Ata 2/3 Plaza No:69
Ataşehir / İSTANBUL

77